بادبند
شرکت مهندسی سازه صنعت بادبند
/ سازه هایی با جزییات
/ ساختمان هایی برای آینده
/ سازه های مدرن

بادبند در یک نگاه

شرکت مهندسی سازه صنعت بادبند(سهامی خاص) با هدف محاسبه،طراحی، ساخت و اجراء سازه های فلزی سنگین صنعتی نیروگاه ها،صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، ساختمانی با تکیه بر تجارت متعدد و دانش فنی روز و تعهد به کیفیت مطلوب در سال 1376 با شماره ثبت 129980 تاسیس گردید و هم اینکه به انجام پروژه های عظیم و زیر بنائی مشغول می باشد.

عملکرد 20 ساله این شرکت به تنهایی موید توانایی بالای طراحی و تولید بوده و انجام و تحویل به موقع پروژه های متعدد خود گواهی است بر عزم راسخ این شرکت در تامین خواسته ها و جلب رضایت کارفرمایان محترم.

 

با بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب ،در اختیار گرفتن مجموعه کامل از ماشین آلات و تجهیزات مدرن، به کارگیری روش های نوین اجرا، استفاده از نرم افزار های روز دنیا ، تلاش در ارتقاء کیفیت با انطباق بر جدیدترین آیین نامه ها و استاندارد ها و پشتکار پرسنل، شرکت بادبند توانایی خود را در اجرای پروژه های بزرگ با کیفیت مطلوب و در کوتاه ترین زمان به اثبات رسانده است و کسب تقدیر نامه های متعدد از کارفرمایان گواهی است بر تلاش و کوشش مجموعه کارکنان این شرکت در این زمینه و درجهت مشارکت در رشد و اعتلای ایران عزیز. 

شرکت مهندسی سازه صنعت بادبند با اخذ رتبه ی 1 ابنیه و سازنده ی اسکلت فلزی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورو دریافت  ISO3834-2:2005  و با تکیه بر توانمندی های شرکت در اجرای پروژه ها به صورت قرارداد های EPC مفتخر است که میتواند تمامی نیازهای کارفرمایان محترم را در این زمینه ها پاسخگو باشد.

 

اهداف شرکت:

  1. مشارکت هرچه بیشتر در پروژه های صنعتی و ساختمانی کشور با توجه به گسترش و توسعه کارخانجات و تجهیز آنها به توانمندترین پرسنل و مدرنترین ماشین آلات.
  2. ارتقای پایدار کیفیت تولیدات بر اساس استاندارد های روز جهان و استفاده از نرم افزار های روز دنیا.
  3.  اجرای پروژه های EPC.

بادبند طبق آمار

0
پروژه‌ها
0
مشتریان
0
تن
0
تولید روزانه (kg)
0
تنوع تولید
0
نیروی انسانی
0
گواهینامه ها
0
تقدیرنامه ها

تمایز ما

بررسی نقشه‎های مهندسی

به منظور ارائه راهکار برای کاهش هزینه های کارفرما و سهولت ساخت و نصب برای پیمانکار

کنترل کیفیت

دقت بالای طراحی و ساخت سازه هایی با کیفیت بالا و همچنین با کمترین درصد خطا

اجرای پروژه ها با ناچیزترین درصد حوادث احتمالی

با تکیه بر تیم HSE مستقر در کارخانه و کارگاه‎های نصب و با برگزاری دوره های متوالی آموزشی برای کارکنان در رساندن درصد وقوع حوادث احتمالی کمترین حد خود